Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

1 NA 1: Artur Rawicz vs Żabson: "U Ostrego widzę wzrost popularności internetowej".

 
Po przystawkach w postaci “Najgorszych Pytań” i “Przesłuchania” czas na danie główne, czyli rozmowę “1 NA 1”, w której Żabson mówi m.in. że jego zdaniem współczesny rap jest znacznie prawdziwszy od tego sprzed dwóch dekad, ponieważ dziś nie trzeba nikogo udawać. Artysta ma oczywiście świadomość, że mimo tych zmian wciąż wielu młodych raperów przedstawia siebie znacznie innymi niż są w rzeczywistości, deklaruje jednak, że kompletnie nie rozumie takiej postawi. W rozmowie poruszamy także kwestię wyświetleń klipów w sieci i ich przełożenia na faktyczną popularność. – U Ostrego widzę wzrost popularności internetowej – mówi Żabson zauważając, że artysta osiągający dotychczas jedne z najlepszych wyników sprzedażowych na rodzimej scenie, ale mający przy tym stosunkowo niewielką ilość wyświetleń, coraz mocniej zaznacza się także w świadomości internetowego słuchacza/widza. Żabson odwiedził nas przy okazji premiery swojego legalnego debiutu “To ziomal”. Artysta mówi o wielu kierunkach, w których poszedł na tym krążku oraz o planach robienia krótszych, bardziej zwartych i jednolitych stylistycznie płyt i epek. Pierwsze mają się pojawić jeszcze w tym roku.

 


CGM.PL
 
Data pliku video: 2018-03-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rawicki

  Powiat rawicki – najmniejszy pod względem powierzchni w województwie wielkopolskim. Powiat rawicki powstał na mocy ustawy administracyjnej z 1999 roku. Siedzibą powiatu, a tym samym jego władz jest Rawicz. Powiat obejmuje gminy: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Rawicz, Pakosław. Powierzchnię 553 km² zamieszkuje ludność w liczbie 60 tys.

  Atuty regionu to bez wątpienia liczne zabytki i tereny rekreacyjne. Tutejsi mieszkańcy są wyjątkowo gościnni, ważna jest dla nich tradycja przodków. Ważną pozycje na gospodarczej mapie Wielkopolski powiat zawdzięcza zagranicznym inwestycjom m.in. w przemysł papierniczy i motoryzacyjny.

  Do stolicy powiatu można dojechać drogą krajową nr 36 i wojewódzką 434.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola