Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dwa Światy Podcast - odcinek 6 - Katarzyna Nosowska

 
➡Subskrybuj: youtube.com/channel/UCD72p... ➡cgm.pl ➡Rozwiń po więcej ⤵ Zawiesiła działalność Heya, podbiła Instagram, napisała książkę i wydała fantastyczną płytę "Basta" - to wszystko wydarzyło się w życiu Katarzyny Nosowskiej w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. W nowym odcinku Dwóch Światów artystka mówi m.in. o odkrywaniu siebie i wychodzeniu ze strefy komfortu, o radzeniu sobie z popularnością, procesie pracy nad książką "A ja żem jej powiedziała..." oraz o swojej pozycji na scenie. Ikona? - Określenie "ikona" pojawia się w wyniku zasiedzenia na scenie. 20 lat i pojawia się raz pierwszy, a potem jak ktoś nie podpadnie, to zostaje - mówi artystka. - Mam duży opór jeśli chodzi o to określenie. Oczywiście to bardzo miłe, ale nie wydaje mi się, żebym doskoczyła do tego poziomu - dodaje.

 


CGM.PL
 
Data pliku video: 2018-11-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rawicki

  Powiat rawicki – najmniejszy pod względem powierzchni w województwie wielkopolskim. Powiat rawicki powstał na mocy ustawy administracyjnej z 1999 roku. Siedzibą powiatu, a tym samym jego władz jest Rawicz. Powiat obejmuje gminy: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Rawicz, Pakosław. Powierzchnię 553 km² zamieszkuje ludność w liczbie 60 tys.

  Atuty regionu to bez wątpienia liczne zabytki i tereny rekreacyjne. Tutejsi mieszkańcy są wyjątkowo gościnni, ważna jest dla nich tradycja przodków. Ważną pozycje na gospodarczej mapie Wielkopolski powiat zawdzięcza zagranicznym inwestycjom m.in. w przemysł papierniczy i motoryzacyjny.

  Do stolicy powiatu można dojechać drogą krajową nr 36 i wojewódzką 434.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola