Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pod choinką karty Orlenu

Data publikacji: 2018-12-24, Data modyfikacji: 2018-12-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Dwieście dwie karty rabatowe otrzymały Ochotnicze Straże Pożarne z powiatu rawickiego włączone do KSRG. Oznacza to, że druhowie będą mogli taniej tankować paliwo na stacjach „Orlen” i „Bliska”. 19 grudnia 2018 r. Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. zawarł umowę z Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej, która gwarantuje jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych w Krajowym Systemie Ratowniczo – Gaśniczym rabat na paliwa w całej sieci ORLEN w Polsce. Uprawnionymi do  udziału  w programie są strażacy spełniający warunki prawne do udziału  w akcjach ratowniczych, działający w OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Program lojalnościowy uprawnia do indywidualnego korzystania przez członków tej formacji z rabatu na stacjach ORLEN oraz na stacjach BLISKA. Karta rabatowa wynikająca z umowy upoważnia użytkowników do otrzymania opustu cenowego w kwocie 8 gr. brutto za 1 litr paliwa. W Wigilię, w Komendzie Powiatowej PSP w Rawiczu odbyło się spotkanie z prezesami Ochotniczych Sraży Pożarnych w KSRG, podczas którego st. kpt. Piotr Kucharski, komendant powiatowy PSP, przekazał karty rabatowe dla strażaków – ochotników oraz przedstawił regulamin korzystania z nich. Przy okazji szef rawickich strażaków złożył uczestnikom narady najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Opracowanie i zdjęcia: mł.bryg.Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP

Pełna treść wiadomości na: rawicz.psp.wlkp.pl/?p=2759
rawicz.psp.wlkp.pl, Źródło artykułu: rawicz.psp.wlkp.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rawicki

  Powiat rawicki – najmniejszy pod względem powierzchni w województwie wielkopolskim. Powiat rawicki powstał na mocy ustawy administracyjnej z 1999 roku. Siedzibą powiatu, a tym samym jego władz jest Rawicz. Powiat obejmuje gminy: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Rawicz, Pakosław. Powierzchnię 553 km² zamieszkuje ludność w liczbie 60 tys.

  Atuty regionu to bez wątpienia liczne zabytki i tereny rekreacyjne. Tutejsi mieszkańcy są wyjątkowo gościnni, ważna jest dla nich tradycja przodków. Ważną pozycje na gospodarczej mapie Wielkopolski powiat zawdzięcza zagranicznym inwestycjom m.in. w przemysł papierniczy i motoryzacyjny.

  Do stolicy powiatu można dojechać drogą krajową nr 36 i wojewódzką 434.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola