Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przemysław Borowiecki (100nka / Taufon Life Festival Oświęcim) vs Artur Rawicz - 1 NA 1

 
2018 / Warszawa cgm.pl Jednym z punktów tegorocznego Tauron Life Festivalu Oświęcim będzie wyjątkowy koncert Punk Alive, podczas którego na scenie pojawią się Kazik, Siczka, Darek Malejonek, Tomasz Budzyński, Robert Brylewski, Jeż i Raga, Kefir, Smalec, zespoły Prawda i Kryzys oraz zaproszeni goście, m.in. Ania Rusowicz. Za realizację przedsięwzięcia odpowiada grupa 100nka. Trio w składzie Adam Stodolski, Tomek Leś i Przemysław Borowiecki zadba o to, by klasyczne polskie punkowe utwory zabrzmiały możliwie blisko oryginałów, ale jednocześnie bardzo współcześnie. Przemysław Borowiecki, perkusista 100nki, odwiedził naszą redakcję, by opowiedzieć o przygotowaniach do koncertu, a także o limitowanym do 1000 egzemplarzy winylu "Punk Alive" dołączanym do biletów na koncert. - Koncert Punk Alive to próba przybliżenia i ponownego przeżycia tego klimatu - mówi nasz gość. Koncertowi będzie towarzyszyć stosowna oprawa w postaci punkowego miasteczka ze stanowiskami odsłuchowymi, sprzętem z epoki oraz setkami winyli i kaset. Fani będą mogli przybić tam piątki ze swoimi ulubionymi artystami. - Koncert Punk Alive w ramach 9. edycji TLFO nieprzypadkowo zbiega się w czasie z obchodzoną w tym roku setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Artyści punkowi, otwarcie sprzeciwiając się w latach 80. systemowi komunistycznemu, dawali ludziom nadzieję, podnosili na duchu, pozwalali czuć się wolnym mimo życia w zniewolonym kraju i w pewnym stopniu przyczynili się do odzyskania wolności w 1989 r. - komentują organizatorzy festiwalu. Koncert Punk Alive odbędzie sięw sobotę 16. czerwca. Bilety na ten dzień oraz karnety na cały festiwal sę dostępne na eventim.pl.

 


CGM.PL
 
Data pliku video: 2018-04-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rawicki

  Powiat rawicki – najmniejszy pod względem powierzchni w województwie wielkopolskim. Powiat rawicki powstał na mocy ustawy administracyjnej z 1999 roku. Siedzibą powiatu, a tym samym jego władz jest Rawicz. Powiat obejmuje gminy: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Rawicz, Pakosław. Powierzchnię 553 km² zamieszkuje ludność w liczbie 60 tys.

  Atuty regionu to bez wątpienia liczne zabytki i tereny rekreacyjne. Tutejsi mieszkańcy są wyjątkowo gościnni, ważna jest dla nich tradycja przodków. Ważną pozycje na gospodarczej mapie Wielkopolski powiat zawdzięcza zagranicznym inwestycjom m.in. w przemysł papierniczy i motoryzacyjny.

  Do stolicy powiatu można dojechać drogą krajową nr 36 i wojewódzką 434.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola