Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Cyklinowanie -Układanie Podłóg

 

Firma parkieciarska AGAR oferuje usługi w zakresie-układanie i cyklinowanie podłóg - od parkietu tradycyjnego, mozaiki, deski - po podłogi egzotyczne, wraz z zastosowaniem chemii wysokiej klasy (kleje, lakier, oleje, olejowoski), jak również renowacje starych podłóg, malowanych farbą (stare budownictwo), schodów, uzupełnianie szpar i ubytków w podłogach, lakierowanie, olejowanie itp... Bezpłatna wycena u klienta, doradztwo techniczne, pomoc w zakupie materiałów.
Cyklinowanie i układanie podłóg w obiektach sportowych(sale gimnastyczne)

Wszystkie usługi po atrakcyjnie konkurencyjnych cenach.

Kontakt

Grzegorz 603 635 186

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rawicki

Powiat rawicki – najmniejszy pod względem powierzchni w województwie wielkopolskim. Powiat rawicki powstał na mocy ustawy administracyjnej z 1999 roku. Siedzibą powiatu, a tym samym jego władz jest Rawicz. Powiat obejmuje gminy: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Rawicz, Pakosław. Powierzchnię 553 km² zamieszkuje ludność w liczbie 60 tys.

Atuty regionu to bez wątpienia liczne zabytki i tereny rekreacyjne. Tutejsi mieszkańcy są wyjątkowo gościnni, ważna jest dla nich tradycja przodków. Ważną pozycje na gospodarczej mapie Wielkopolski powiat zawdzięcza zagranicznym inwestycjom m.in. w przemysł papierniczy i motoryzacyjny.

Do stolicy powiatu można dojechać drogą krajową nr 36 i wojewódzką 434.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola