Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Magister ZZL i specjalista ds.funduszy unijnych

Data dodania: 2017-10-11
Kategoria: Praca » Szukam pracy
 

Szukam ciekawej pracy, która pozwoli mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę oraz umiejętności. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studia podyplomowe z Coaching’u. Wcześniej licencjat z zarządzania funduszami UE.
Obecnie jestem zatrudniona w organizacji pozarządowej na stanowisku dyrektora przedszkola oraz na stanowisku specjalisty ds. pozyskiwania funduszy, realizacji projektów
i organizacji fundacji. Zajmuję się pozyskiwaniem funduszy z różnych źródeł na działalność statutową organizacji, jestem koordynatorem projektów, prowadzę rozliczenia, monitoring, ewaluację, czyli wszystko, co związane jest z całościowym prowadzeniem dokumentacji finansowej i merytorycznej projektów.
Od kilku lat zajmuję się doradztwem personalnym i biznesowym, zarządzam zespołem pracowników przedszkola niepublicznego, prowadzę szkolenia motywacyjne oraz marketingowe dla pracowników firmy produkcyjno - handlowej. Wcześniej kilka lat pracowałam, jako konsultant ds. funduszy unijnych w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich, gdzie do moich obowiązków należała głównie obsługa klientów zainteresowanych dotacjami unijnymi, prowadzenie szkoleń, a także samodzielna organizacja i prowadzenie biura.
Jestem osobą ambitną, uczciwą, pracowitą, lojalną i rzetelną. Szybko się uczę i wykonuję z pełnym zaangażowaniem powierzone mi zadania. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejętność pracy z innymi, doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy oraz doświadczenie w zarządzaniu zasobami, doradztwie i obsłudze klienta.

Kontakt

katarzyna_koziol5@gazeta.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rawicki

Powiat rawicki – najmniejszy pod względem powierzchni w województwie wielkopolskim. Powiat rawicki powstał na mocy ustawy administracyjnej z 1999 roku. Siedzibą powiatu, a tym samym jego władz jest Rawicz. Powiat obejmuje gminy: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Rawicz, Pakosław. Powierzchnię 553 km² zamieszkuje ludność w liczbie 60 tys.

Atuty regionu to bez wątpienia liczne zabytki i tereny rekreacyjne. Tutejsi mieszkańcy są wyjątkowo gościnni, ważna jest dla nich tradycja przodków. Ważną pozycje na gospodarczej mapie Wielkopolski powiat zawdzięcza zagranicznym inwestycjom m.in. w przemysł papierniczy i motoryzacyjny.

Do stolicy powiatu można dojechać drogą krajową nr 36 i wojewódzką 434.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola