Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

1 NA 1: Artur Rawicz vs Julia Pietrucha

 
Do sklepów trafia właśnie druga płyta Julii Pietruchy zatytułowana “Postcards from the Seaside”. Pierwsze informacje na jej temat artystka zdradziła nam już w styczniu, kiedy Gabi Drzewiecka gościła ją w programie “Off The Record”. Dwa miesiące później może mówić już znacznie więcej. Artur pyta artystkę nie tylko o nowy kierunek jej twórczości, ale wraca również do czasu, gdy Julia wydawała debiutancki krążek “Parsley”. Artystka przyznaje, że musiała wykonać mnóstwo pracy, by pozbyć się łatki aktorki z serialu, która próbuje zrobić karierę muzyczną. – Ktoś mówił: “Włączę, żeby się pośmiać”, a później zostawał wielkim fanem – wspomina początki artystka, dodając: – Super było to, że można było przełamać ten stereotyp. Ciężko było mi nagle odciąć się od serialu, w którym grałam i udawać, że nagle jestem piosenkarką. “Postcards from the Seaside” przynosi zmiany w twórczości Julii. Najbardziej rzucającą się w uszy są piosenki śpiewane w języku polskim. O mniejszych i większych zmianach w muzyce oraz o tym, czym są one spowodowane Julia opowie Wam więcej w poniższym materiale.

 


CGM.PL
 
Data pliku video: 2018-03-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rawicki

  Powiat rawicki – najmniejszy pod względem powierzchni w województwie wielkopolskim. Powiat rawicki powstał na mocy ustawy administracyjnej z 1999 roku. Siedzibą powiatu, a tym samym jego władz jest Rawicz. Powiat obejmuje gminy: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Rawicz, Pakosław. Powierzchnię 553 km² zamieszkuje ludność w liczbie 60 tys.

  Atuty regionu to bez wątpienia liczne zabytki i tereny rekreacyjne. Tutejsi mieszkańcy są wyjątkowo gościnni, ważna jest dla nich tradycja przodków. Ważną pozycje na gospodarczej mapie Wielkopolski powiat zawdzięcza zagranicznym inwestycjom m.in. w przemysł papierniczy i motoryzacyjny.

  Do stolicy powiatu można dojechać drogą krajową nr 36 i wojewódzką 434.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola